O blogu

Cześć! Dobrze trafiłeś :)

Drop of Music to blog muzyczny tworzony przez Hałas i Ciszę. O różnorodnej muzyce, inspirujących artystach i nowościach ze świata dźwięku. Zawsze kiedy nie wiesz czego posłuchać w długi wieczór.
Drop of Music is a music blog created by the Noise and Silence. The diverse music, inspiring artists and news from the world of sound. Always when you don't know what to listen to in a long evening.

Strona powstała spontanicznie w czerwcu 2013. Chciałyśmy rozwijać swoją pasję i dzielić się dobrą muzyką z innymi oraz dzięki czytelnikom poszerzać swoje horyzonty i poznawać nowe brzmienia. Ze względu na nasze odmienne gusta muzyczne, postawiłyśmy na różnorodność, bo z resztą jej brakuje na dzisiejszym rynku muzycznym. Staramy się odnaleźć coś ciekawego w każdym gatunku. Piszemy zarówno o nowościach jak i starszych kawałkach. Pojawiają się też felietony, recenzje płyt i koncertów, playlisty, sylwetki zarówno znanych, jak i początkujących artystów. Tworzymy więc niezbędnik dla zainteresowanych światem dźwięku.


Magdalena kroplaciszy

Studentka prawa. Interesuje się sztuką i psychologią, ale to muzyka nakręca ją do działania. Trochę śpiewa, pisze wierszePrzepada za R&B, soulem, jazzem, reggae, hip-hopem, latino, funkiem, gospelem, world music, jednak nie ogranicza się tylko do nich. Ma słabość do Justina Timberlake'a, Beyonce, Amy Winehouse i Caro Emerald.

Natalia kroplahalasu

Studentka prawa. Od dziecka zakręcona na punkcie muzyki. Doskonali grę na klawiszach. Jej ulubionymi gatunkami muzyki są rock i pop. Uwielbia filmy z dobrą ścieżką dźwiękową. Jest fanką Depeche Mode.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
 
© 2012. Design by Main-Blogger - Blogger Template and Blogging Stuff