8 sierpnia 2013

Wspomnień czar - lata 10. XXI wieku

Brak komentarzy:
 

Czas kończyć pierwszą dekadę XXI wieku. Więc nie traćmy czasu. W 2006 r. przebojem lata oraz roku została piosenka wykonywana przez duet Shakira & Wyclef Jean, Hips don't lie. Oprócz tego Christina Aguilera z Ain't No Other Man, Pussycat Dolls z Buttons. Pojawiła się Kate Ryan z Je T'Adore, Bob Sinclar z World, Hold On i rumuńska grupa Akcent z Kylie. 


W 2007 r. na pierwsze listy zawędrowała Rihanna z hitem Umbrella. Na kolejnych MIKA i Relax, Take it Easy, September i Cry For You oraz Velvet i Fix me.
W 2008 r. muzycznymi przewodnikami wakacyjnymi byli Katy Perry z I Kissed a Girl, Rihanna z Disturbia, Shaun Baker z Hey, Hi, Hello i Velvet z Chemistry. 
W 2009 r. Black Eyed Peas - I Gotta Feeling, Pitbull - I Know You Want Me, La Roux - Bulletproof, Katerine - Ayo Technology, Shaun Baker - Give a także Akcent - That's My Name.  

W 2010 r. wakacje upłynęły z takimi piosenkami jak Katy Perry i California Gurls, Velile feat. Safri Duo z Helele, Eminem & Rihanna z Love The Way You Lie, Enrique Iglesias & Pitbull z I Like It, Yolanda Be Cool  & DCup z We no Speak Americano, Lady GaGa z Alejandro, Shakira z Waka Waka (This Time For Africa), utwór który został hymnem mundialu, a zarazem przebojem roku oraz wakacji 2010.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
 
© 2012. Design by Main-Blogger - Blogger Template and Blogging Stuff