6 maja 2014

Napisz książkę z Pharrellem Williamsem

1 komentarz:
 
Cieszymy się niezmiernie, że ktoś daje oznaki życia z drugiej strony ekranu i dostajemy od Was więcej e-maili. Informujecie nas o fajnych akcjach, a my przekazujemy je dalej. 

I właśnie dostaliśmy wiadomość o wyjątkowej kampanii BIC'a (właściciela marki Tipp-Ex) oraz słynnego producenta Pharrella Williamsa. A o co chodzi? Chodzi o możliwość wzięcia udziału w akcji, której celem jest napisanie interaktywnej książki na Facebooku razem z autorem hitu "Happy". Projekt ruszył 24 kwietnia.

Z książki opisującej inspiracje twórcze muzyka – na kilka godzin przed premierą – za sprawą korektorów Tipp-Ex znikną tysiące słów. W ten sposób rozpocznie się wielka interaktywna przygoda z udziałem Pharrella Williamsa i pozostałych bohaterów, którzy będą podsuwać internautom pomysły na uzupełnienie luk w treści. 
Po zakończeniu akcji książka zostanie wydana, a dochód ze sprzedaży przekazany dzieciom znajdującym się w trudnej sytuacji finansowej. Piosenkarz zapowiedział już swój udział w akcji i uruchomiona została strona projektu: www.tippex-socialbook.com

W ciekawie skonstruowanym mechanizmie promocji przeplatają się dwa światy – artystyczny dzięki charyzmatycznemu Pharrellowi oraz nieco humorystyczny i zabawny wykreowany za sprawą niezawodnych myśliwego i niedźwiedzia z reklam Tipp-Ex.


1 komentarz:

  1. Ciekawy projekt. Pewnie mnóstwo osób się zgłosi.
    http://zycienienabogato.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
 
© 2012. Design by Main-Blogger - Blogger Template and Blogging Stuff