10 maja 2014

News #59

Brak komentarzy:
 

Nowości od UsheraMichaela Jacksona, TedegoMiley Cyrus, Linkin Park, Perfectu, Moniki Pietrasińskiej, ShakiryJessego McCartneya, Moniki Urlik.


Usher - Good Kisser
Usher powraca na scenę. Prezentuje przyjemne R&B, ale nie hitowe. Brzmienia inspirowane nieco JT? No te bębny wygrałabym nawet ja ;D


Michael Jackson - Chicago
To już nie tak okazały kawałek jak singiel z Justinem Timberlake'iem, ale też spoko. Trochę czuć brzmienia lat 80. no i ten niesamowity wokal.


Michael Jackson - Loving You
Kolejne kawałki z płyty będą publikowane codziennie, aż do premiery albumu 9 maja. Niewiarygodne jaki ten gość miał talent do komponowania...


Tede ft. Seta- Najaraj się Marią
Song wiadomo o czym - uwielbienie zioła. Dobry refren, wchodzi w mózg jak "jedziemy po zioło" xd Co do Tede to mam wrażenie, że uprawia grafomanię; zamiast przemyśleć teksty i dopracować podkłady to wydaje tych teledysków jak nasrał. Jeden a dobry singiel by się przydał.


Miley Cyrus - Tongue Tied
W ogóle nie ogarniam tego softporno. To miało być zabawne? To w ogóle piosenka? Wyjaśnijcie mi.


Linkin Park - Until It's Gone
No nic odkrywczego to nie wniosło; znana prawda. Przesłanie, żeby doceniać to, co się ma.


Perfect  - Wszystko Ma Swój Czas
Z nudów zaczęłam nakręcać kabel od słuchawek na palec. To chyba mówi wszystko.


Monika Pietrasińska - Gloria
Może kojarzycie tą celebrytkę? Grała chyba w tym serialu "Miłość na bogato". Tym razem postanowiła zająć się muzyką. Tak, to ona, a to jej piosenka. Szczerze to spodziewałam się czegoś gorszego. Ciekawe na ile to jej głos, a na ile robota dźwiękowców.


Shakira - Dare (La La La) (teledysk)
Komentowałam już tu. Zawiodłam się na tym teledysku. Spodziewałam się czegoś bardziej brazylijskiego, a nie jakichś płytek na ścianie i stroju wojowniczki ninja. To już lepiej jakby zagrała to w klubie. Ehh. Szkoda.


Jesse McCartney - Superbad
Singiel promuje nadchodzący krążek. Hmm, głowa mi się kiwa.


Monika Urlik - Niedane Nam Było
Niby dobrze się zapowiada, wokalistka ma dużo sukcesów, ale nie, no nie, nie. Tekst banalny, podkład dupy nie urywa. Płyta ma być w stylistyce R&B, soulu, electro, klasyki, dubstepu. Jednym słowem: pożyjemy, zobaczymy. "Millooość"

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
 
© 2012. Design by Main-Blogger - Blogger Template and Blogging Stuff