11 marca 2015

Fresh artist #7 - Krafcy, Trabanda, Natalia Safran, The Party Is Over, Popsysze, Mannequin Mars, Lee la Loa, Emieé, Weiss, Michał Bartoszuk

Brak komentarzy:
 
Nasza skrzynka pęka w szwach od mejli obiecujących artystów. Choć nie zawsze nam się wszystko podoba, to ważne żeby znaleźć odbiorców, a więc Was. A że nie możemy sobie odmówić wspierania młodych zdolnych, co uważamy w sumie za obowiązek, to dziś pokażemy wielu wykonawców.KraFcy 
W 2012 zespół zasilił Łukasz Szczepanik, uczestnik The Voice of Poland. Inspirują się Hendrixem, Kravitzem, Red Hot Chili Peppers czy Princem. Gatunkowo grupa zajmuje się rockiem, popem, funky.

Psycho


Trabanda 
Od 2014 roku do zespołu dołączyli muzycy związani wcześniej z zespołem Blue Café. Muzyka Trabandy to fuzja popu z elementami funku, soulu, jazzu, disco i rocka.

Imaginacja


Natalia Safran
Piosenkarka i producentka stylu określonego przez krytyków jako Rocker Chill, która pisze i aranżuje z bratem Mikołajem Jaroszykiem. W 2015 zadebiutowała na scenie elektronicznej, wchodząc na listę przebojów Billboard.

Big Wave


The Party Is Over
Młody duet Michała (bity) i Darii (wokal) z Katowic. Gatunkowo ich muzyka rozpościera się pomiędzy trip hopem a berlińskim techno. 

Where Is Your Love 


Popsysze
Rock and rollowe trio z wpływem muzyki rockowej lat 60. i 70. Zespół nie boi się muzyki tanecznej, ale bywa też tak, że ma ochotę wszystko zepsuć długą improwizacją.

Nie Nadążam


Mannequin Mars
Ten band to dwóch ekscentrycznych braci: Adeeb i Kamil. Ich kariera rozpoczęła się, gdy wygrali prestiżowy "The JJP Mixing Competition" amerykańskiego producenta Jacka Josepha Puiga (Lady Gaga, Rolling Stones, Black Eyed Peas). Tworzą pop, inspirując się Michaelem Jacksonem, Princem, Depeche Mode, Lady Gagą i latami 80.

In The Mirror


Lee la Loa
Wrocławski projekt ekipy zawodowych muzyków. Za warstwę muzyczną odpowiada wokalistka Lee la Loa i producent Bonzzi. Ich piosenki można umieścić w stylistyce od Radiohead po przez Bjork, dochodząc do bardziej współczesnych wykonawców jak Lana Del Rey.

Little Love Story 

Million Thoughts


Emieé
Na scenie muzycznej działają od 4 lat. Ich muzyka to synthpop, trip hop, electro. Zafascynowani latami 80.

No Gravity


Weiss
Określany największym eksperymentatorem polskiego techno. Na scenie oprócz electro gra również metal z lat 90-tych i tym samym jest najbardziej radykalnym twórcą elektroniczno-klubowym w kraju. Poniżej pierwszy singiel z nowego albumu 33 hours.

Mr Constable


Michał Bartoszuk
Młody wokalista pochodzący z Chełma, śpiewający soul, pop i rock. Wydał pierwszy singiel i pracuje nad nowym materiałem.

Ulice Serca

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
 
© 2012. Design by Main-Blogger - Blogger Template and Blogging Stuff