26 lipca 2013

Koncert Depeche Mode

Brak komentarzy:
 
Wczoraj, 25 lipca w Warszawie na Stadionie Narodowym miało miejsce jedno z największych wydarzeń muzycznych tego roku. Wystąpił, już w Polsce po raz siódmy, legendarny brytyjski zespół.

Zespół wystąpił w ramach europejskiej trasy koncertowej, promując już 13 krążek zatytułowany Delta MachinePanowie nie zawiedli swoich fanów i zagrali świetny koncert. Gdy pytano ludzi wychodzących z koncertu padały słowa "kosmos", "cudowna atmosfera", "genialny zespół" i "wracajcie do nas". Depeche Mode zaprezentowało nie tylko przeboje z najnowszej płyty, ale także i hity z innych krążków. Pierwsze utwory to Welcome to my World i Angel z nowej płyty, Delta Machine.
Obowiązkowo musiało zabrzmieć Enjoy the silence czy Personal Jesus. Te muzyczne kilery zagrano na koniec konceru. Ostatnią piosenką było Goodbye z najnowszej płyty. Fani jednak nie odpuścili i domagali się bisów skandując głośno "Depeche Mode". Nie trzeba było ich przekonywać. Wrócili na scenę, gdzie wykonali Home, Halo, Just Can't Enough, I Feel You i utwór, który praktycznie zawsze kończy koncerty Never Let Me Down Again.   
Jeżeli przegapiliście, bądź zabrakło dla Was biletów nie martwcie się. Zespół ponownie wystąpi 24 lutego 2014 r., ale tym razem już w Łodzi w Atlas Arenie. Tych co zastanawiali się czy pójść gorąco do tego zachęcamy. A już teraz parę utworów Depeche Mode z wczorajszego show. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
 
© 2012. Design by Main-Blogger - Blogger Template and Blogging Stuff