7 lipca 2013

Marika - Moje serce, Widok, Masz To, Siła Ognia

1 komentarz:
 
W mediach pojawiła się praktycznie dzięki prowadzeniu jednego z talent show Voice of Poland. Wtedy zainteresowano się dorobkiem Mariki (Marty Kosakowskiej-Zarębskiej) na szerszą skalę. Skromna, nie afiszuje się, nie bywa na celebryckich imprezach, nie wzbudza kontrowersji. Normalna w showbizie? Może właśnie jej się udało, tylko oby o niej nie zapomniano.

Notka biograficzna
Rocznik '80. Polska wokalistka i autorka tekstów, dziennikarka radiowa. Występowała z zespołem Bass Medium Trinity i wieloma DJ'ami w większości liczących się klubów w Polsce. Brała również udział w teatralnym projekcie hip-hopowym "12 ławek". Prowadziała własne audycje muzyczne w radio i telewizji. Znana z energetycznych koncertów i szczerych tekstów. Nominowana do Fryderyków i SuperJedynek, finalistka TopTrendy. Przypisywane jej gatunki: reggae, dancehall, soul, funk, nu-jazz.
Dyskografia
}2008: Plenty
}2010: Put Your Shoes On/Off
}2012: Momenty


1 komentarz:

  1. Kochana Marika! Byłam na jej trzech koncertach, i z ręką na sercu mówię, że ta Kobieta zawsze daje z siebie wszystko, i pokazuje większy wachlarz umiejętności niż w utworach studyjnych :) Polecam np. "Buty", "Today", "Pochwała naiwności".

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
 
© 2012. Design by Main-Blogger - Blogger Template and Blogging Stuff