2 sierpnia 2013

Beyoncé - Crazy In Love, Baby Boy, Naughty Girl, Deja Vu, Ring The Alarm, Irreplaceable, Listen, Beautiful Liar, If I Were A Boy, Single Ladies, Diva, Halo, Sweet Dreams, Why Don't You Love Me, Run The World, Best Thing I Never Had, Party, Love On Top, Countdown, End of time, Drunk In Love, Partition, Blow, Grown Woman, Flawless, Pretty Hurts, 7/11

3 komentarze:
 
Kiedy byłam młodsza, myliłam ją z jej koleżanką Rihanną. Dziś na pewno ich nie skojarzę, ponieważ o Beyoncé nie mogę wymyślić złego słowa. Być może to też dlatego, że jest dojrzalsza i na innym etapie życiowym niż wcześniej wspomniana. Świetne songi, nad którymi z resztą pewnie pracuje z mężem, świetne show, świetny głos. Ma to, czego oczekuje publika i nie robi wokół siebie skandalicznego szumu. Wokalistka naprawdę zna się na tym co robi, ale nie spoczywa na kasie, nadal dużo od siebie wymagając. No może nie wypada jeszcze wspominać o jej zabójczych kształtach, które wiszą w chmurce marzeń; ale oj tam, oj tam ;)


Notka biograficzna
Rocznik '81. Amerykańska wokalistka, autorka tekstów, producentka, tancerka, aktorka i projektantka mody. Jako dziecko uczyła się tańca - jazzu i baletu, śpiewała w chórze, brała udział w konkursach tanecznych oraz wokalnych, jednak sławę zyskała, kiedy była liderką zespołu Destiny's Child. Gdy zespół zawiesił działalność w 2003r. artystka rozpoczęła karierę solową. Otrzymała 17 nagród Grammy, 3 American Music Awards, 9 ASCAP Awards, 9 BET Awards, 12 Billboard Music Awards, 5 MTV Europe Music Awards, 11 MTV Video Music Awards, 2 World Music Awards i wiele innych. Uznawana za jedną z najwybitniejszych artystów historii i jedną znajwybitniejszych kobiety w muzyce. Skala mezzosopranowego głosu Beyoncé wynosi trzy i pół oktawy. Inspiruje się Michaelem Jacksonem, Whitney Houston, Tiną Turner, Lauryn Hill, Princem, Cher, Adele, Ettą James, Mariah Carey. Zagrała w filmach „Różowa Pantera”, „Dreamgirls”, „Cadillac Records”, „Obsessed”. Udziela się charytatywnie. Prywatnie żona Jaya-Z, mają córkę Blue Ivy.  Jej prawdziwe nazwisko to Beyonce Giselle Knowles, a jej imię pochodzi od nazwiska panieńskiego matki. Jej muzyka to R&B, soul, pop, funk, hip-hop.
Dyskografia
||2003: Dangerously in Love
||2006: B'Day
||2008: I Am... Sasha Fierce
||2011: 4
||2013: Grown Woman3 komentarze:

 1. uwielbiam Beyonce od zawsze i chyba na zawsze

  OdpowiedzUsuń
 2. Osobiście nie rozumiem zachwytów nad tą wokalistką ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Lubię Beyonce :)
  Zapraszam: http://pieknekosmetyki.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
 
© 2012. Design by Main-Blogger - Blogger Template and Blogging Stuff