20 października 2013

News #14

Brak komentarzy:
 

Nowości od Kelly Clarkson, Bruno Marsa, Justina Biebera, Avril Lavigne, P!nk, Sylwii Grzeszczak, Robbie'ego Williamsa, Inny.


Kelly Clarkson - White Christmas
Nie wiem czy nie za wcześnie na świąteczny singiel, ale trzeba przyznać, że nastrojowo, w grudniu będzie się dobrze słuchało.


Bruno Mars - Gorilla
Co się ostatnio z nim dzieje... Treasure mnie wzięło, ale następne Moonshine i Gorilla w ogóle mi nie pasuje. Smutno. A wideo jest jednym słowem: dziwny.


Justin Bieber - All That Matters (teledysk)

Podobno na ten Mur Chiński wnosili go ochroniarze, jak przypominam sobie jego osobę sprzed dwóch lat to mam pewność, że kompletnie odbiła palma temu "artyście". Najgorsze jest to, że ta piosenka mi się podoba.


Avril Lavigne - Let Me Go ft. Chad Kroeger (teledysk)
Nawet emocjonalnie im to wyszło, pewnie ze względu na relacje. Avril przyznaje, że dorosła i może to lepiej, a może straciła przez to swój styl?


P!nk - Are We All We Are
Ołijołi. Nie porywa. No może sam rockowy podkład.


Sylwia Grzeszczak - Księżniczka (teledysk)
 
Wiecie, że ten koszmarny tekst napisał Liber? Widzisz, a nie grzmisz...


Robbie Williams - Go Gentle (teledysk)
Oj, oj. Zastanawiam się czy ten teledysk was nie zanudził? Wolne tempo utworu i teledysku nie jest korzystne, już więcej działo się na lyrics video.


Inna - In Your Eyes (teledysk)
Ej no ja bym przy tym tańczyła xd Wiadomo, że to nie miało być ambitne. Co do teledysku, myślę, że odbiorcom będzie spadał wzrok nieco poniżej jakże pięknej twarzy Inny.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
 
© 2012. Design by Main-Blogger - Blogger Template and Blogging Stuff