16 kwietnia 2014

Sistars - Sutra, Na Dwa, Synu, My Music, Listen To Your Heart

1 komentarz:
 
Zespół lubię przede wszystkim za nietypowe brzmienie; soulowy feeling, który trafia w moją wrażliwość. Tylko szkoda, że grupa zakończyła działalność rok temu. Siostry pracowały trochę solowo, teraz niekiedy występują pod nową nazwą Archeo Sisters. Ja czekam na nowe kompozycje z niecierpliwością, bo kawałki Janis Joplin w wykonaniu Natalii Przybysz mnie nie biorą, bo po co w ogóle odgrzewać kotleta i nagrywać całą płytę z nieswoim materiałem? Nie wiem, nie rozumiem. Wiem, że jak na razie mogę cieszyć się songami Sistars sprzed paru lat.


Notka biograficzna
Zespół założony przez Natalię i Paulinę Przybysz w 2001, zakończył działalność w 2013. Zadebiutowali w 2003, wydając płytę Siła Sióstr. Formacja otrzymała liczne nagrody w tym sześć Fryderyków, MTV Music Award, Eska Music Award, TOPtrendy, trzy statuetki na Festiwalu w Opolu. Współpracowali z Tede i Numer Raz. Tworzyli w soulu, r&b, funku, hip-hopie, popie. 
Dyskografia
~2003: Siła Sióstr
~2004: EP
~2005: A.E.I.O.U.
~2006: The Best of Sistars1 komentarz:

  1. M równiez kiedyś podobał się zespół Sistars ale szkoda ze się rozpadli i mam nadzieje kiedyś siostry znów coś fajnego razem nagrają bo osobno jakąś ich utwory nie przypadły mi do gustu.
    U mnie http://muzycznomaniaa.blogspot.com/ NN

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
 
© 2012. Design by Main-Blogger - Blogger Template and Blogging Stuff