15 czerwca 2014

News #66

Brak komentarzy:
 

Nowości od Pharrella & Jaya-Z, Miley Cyrus, Seleny Gomez, Cheryl Cole, Nicole Sherzinger, Nicki Minaj, Train, Petera & Jacoba, PSY & Snoop Dogga, Davida Guetty, Juli.

Pharrell ft. Jay-Z - Frontin'
Mistrzu Pharrell... dzięki niemu widać jak proste jest tworzenie własnej muzy. Energetyczny kawałek elektroniczny, jak kto lubi.


Miley Cyrus - Last Goodbye
Ona ma dobry wokal, ale nie do electro, tu bardzo przypomina ciotkę - Dolly Parton. Sam podkład też nie należy do odkrywczych.


Selena Gomez & Ben Kweller - Hold On
Dobre współbrzmienie, taka balladka akurat do filmu, bez zagłębiania.


Cheryl Cole - Crazy Stupid Love (teledysk)
Wokalistka powstała z rozpadu Girls Aloud. Tematyka niezwykle ambitna, teledysk niezwykle oryginalny, no po prostu kolejna szmira. Po pewnym czasie wpada w ucho (chyba głównie dzięki saksofonowi), bo w tym celu jest zrobione, ale równie szybko się zapomni.


Train - Angel In Blue Jeans
Jak dla mnie to za prosta melodia, wydaje mi się tandetna.


Peter & Jacob - Emotions
Teledysk stworzony dzięki projektami ASL Emotions, alternatywa wobec lyric video. Petera & Jacoba poznaliście już w cyklu Fresh Artists.


PSY ft. Snoop Dogg - Hangover
Ciekawe czy szykuje się nowy hit PSY. Twerk nadal modny w teledyskach. A Snoop wczoraj zawitał do nas na koncert na OWF'ie, był ktoś? Piszcie.


David Guetta ft. Kaz James - Blast Off
Szczerze to mój mózg zmęczył się po tym songu tak, że przestał współpracować.

Nicole Sherzinger - Your Love (teledysk)
Że tak brzydko powiem, dupę pokazała i poszła. Ja rozumiem, że Nicole ma ładne ciało, ale od tego są pornosy. Komentowałam już tu.


Nicki Minaj - Pills N Potions (teledysk)
Podwyższam ocenę po tym teledysku. Może ta melodia nie jest szczytem moich marzeń, ale ogólnie piosenka - szok w jej image. Emocjonalnie i już nie tylko rap, ale duża skala wokalu. Ładnie. Chociaż niektórzy mówią, że to czysta reklama - Pills to głośniki, a Potions to perfumy Nicki. Ale królik wybijający rytm jest boski.


Jula - Nieśmiertelni
Jaka siekaa. Trzeba się naprawdę postarać, żeby coś takiego sklecić. Albo być idiotą.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
 
© 2012. Design by Main-Blogger - Blogger Template and Blogging Stuff