6 sierpnia 2014

Wygraj 2 bilety na koncert Timberlake'a

Brak komentarzy:
 
CoupoRando.pl organizuje konkurs, w którym nagrodą są dwie wejściówki na koncert Justin Timberlake World Tour. Nie byłabym sobą, nie dzieląc się z Wami tą informacją, tym bardziej, że ja też przecież będę 19 sierpnia na PGE Arenie.I’m bringin’ sexy back – zaśpiewa 19.08. w Gdańsku przystojny gwiazdor muzyki pop Justin Timberlake. Justin Timberlake World Tour będzie jego pierwszym występem w Polsce i wielkim świętem muzyki dla wszystkich fanów muzyki pop. Z tej okazji serwis z darmowymi kuponami rabatowymi CoupoRando.pl przygotowało dla was konkurs. Jeśli marzycie o zobaczeniu Justina na żywo, a nie udało wam się zdobyć biletów, to nie jest jeszcze za późno. Podzielcie się swoją krótką twórczością (wiersze, rymowanki), a najlepsza praca zostanie nagrodzona podwójną wejściówką na koncert w Gdańsku.

Aby wziąć udział w konkursie prześlij przez formularz zgłoszeniowy krótki wierszyk albo rymowankę, o maksymalnej długości 7 wierszy, zainspirowany postacią i twórczością Justina Timberlake’a. Jesteś kreatywny i lubisz pisać? Koniecznie spróbuj swoich sił!
Przy wyborze zwycięzcy pod uwagę będzie brana zgodność z tematem, pomysłowość i oryginalność wierszyka. Spośród zgłoszonych prac jury wyłoni jednego szczęśliwca, który otrzyma podwójną wejściówkę na koncert Justin Timberlake World Tour, odbywający się 19.08.2014 w Gdańsku.
 
Na wysyłanie wierszyków macie ponad 2 tygodnie, termin zgłoszeń upływa 13 sierpnia. Konkurs rozpoczął się 29.07., wyniki zostaną ogłoszone 14.08.214 na fanpage CoupoRando.pl. Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy znajdziesz na stronie konkursu oraz w regulaminie.

I jak, skusicie się? Co do JT, chyba nie trzeba Was namawiać :) Wystarczy wysilić nieco mózgownicę i poświęcić trochę czasu. Fani raczej się nie wahają, może sama coś napiszę? bo miejscówki naprawdę w dobrym sektorze.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
 
© 2012. Design by Main-Blogger - Blogger Template and Blogging Stuff