4 sierpnia 2013

Wspomnień czar - lata 10. XXI wieku

2 komentarze:
 

Zobaczmy jakie piosenki były przebojami lata na początku pierwszej dekady XXI wieku. Enjoy!

W 2001 r. na wakacjach dało się słyszeć dźwięki takich utworów jak (I would) Die for you, Antique, It's Raining Men, Geri Halliwell, Eternal Flame, Atomic Kitten czy Ain't it Funny ,Jennifer Lopez. W kinach pojawił się musical Moulin Rouge, a jedna z piosenek Lady Marmalade śpiewaną przez Christinę Aguilerę, Lil' Kim, Mya i Pink wywalczył wysoką pozycję w całym roku. Jednak przebojem wakacji została Miss California, Dante Thomasa. 
A w Polsce Powiedz, Ich Troje. Tę piosenkę śpiewali wszyscy od dzieci, biegających na podwórku do dorosłych. 
W 2002 r. w wakacje zajaśniała jedna z dzisiejszych wokalistek. Chodzi o Shakirę i jej utwory Whenever, Wherever i Objection (Tango). Na parkietach tańczyło się do Las Katchup - Asereje. Vanessa Carlton zaśpiewała A Thousand Miles.Także Coldplay zaszedł wysoko, nie tylko w notowaniach wakacyjnych In My Place.


W 2003 r. na pierwszych miejscach OutKast i Hey Ya! Na kolejnych the Black Eyed Peas Where is the Love? i Shut up, Beyoncé i Crazy in Love, Evanescence i Bring Me to life oraz t.A.T.u - All the things she said.
Polska śpiewała za Gawlińskim i Wilkami Baśkę...


W 2004 r. wszyscy szaleli do piosenki mołdawskiego zespołu O-Zone. Ich receptą na wakacyjny przebój okazał się hit  Dragostea Din Tei. Dalej w kolejce Crazy Frog i Axel F, Aventura - Obsession, Britney Spears z Toxic i Eric Prydz, Call on me...


W 2005 r. czego słuchano w letnie dni? Danzel -  Put Your Hands Up In The Air, In-Grid - Mamma Mia, Baracuda - Ass up, Madonna - Hung Up, Juanes - La Camisa Negra i James Blunt - You're BeautifulI jak pamiętacie te melodie? Zapraszam do komentowania,oceniania i wspominania. A na koniec jeszcze bonus z 2000 r. W Polsce bardzo popularny stał się hit szklanego ekranu - Zbuntowany Anioł. Kto nie pamięta Natalii Oreiro i Cambio Dolor? ;P 


2 komentarze:

 1. Super blog!
  Obserwujemy?
  http://aleksandra222.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Kurczę, naprawdę żałuję, że odkryłam twój blog dopiero teraz. Na żadnym innym muzycznym blogu nie spotkałam się z tyloma dobrymi i ciepłymi słowami na temat P!nk.
  Jeśli możesz, informuj mnie o nowych wpisach i zapraszam tez do mnie.

  http://to-tylko-muzyka.blog.pl

  ~Arco Iris

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
 
© 2012. Design by Main-Blogger - Blogger Template and Blogging Stuff