25 lutego 2014

News #44

Brak komentarzy:
 


Nowości od Beyonce, Artura Rojka, Katy Perry, Bokki, Pitbulla, Mai Hyży, Robbiego Williamsa, Justina Biebera, 50 Centa, t.A.T.u., Sean Paula, Marty Podulki.
Beyonce - Partition
Tłumaczenie tytułu to panel elektryczny, taka ścianka w limuzynie oddzielająca pasażera od kierowcy. Teledysk niezwykle sensualny, wszystkie atuty Be podkreślone. Raczej +18. 


Artur Rojek - Beksa
Pierwsze solowe podboje Rojka. Takie specyficzne, ale to dobrze, bo nie schematyczne. Natomiast czy będę słuchać na co dzień, nie sądzę.


Katy Perry ft. Juicy J - Dark Horse
Dla mnie stylistycznie video ładne, ale szkoda, że song dość ubogi w egzotyczne brzmienia. Jeszcze zwrotki nawet zaciekawiają, ale refren: nie, nie, nie.


Bokka - Reason
Mnie to nudzi, nuży. Chociaż jak na produkcję polską... jednak nie ma tego czegoś.


Pitbull ft. G.R.L. - Wild Wild Love
Jeśli Wam nie odtwarza, spróbujcie tu. Po okładce spodziewałam się czystej elektroniki, a tu refren jakoś kupy się nie trzyma ze zwrotkami. W brzmieniu przypomina mi country'owe Timber. Nie dla mnie.


Maya - Bluza (teledysk)
Ja rozumiem, że ktoś musi sponsorować ten teledysk, ale ogółem on cały jest kompletnie bez pomysłu. Jeszcze gorzej mnie nastawił do tej piosenki. Obniżam. Komentowałam już tu.


Justin Bieber ft. Blake Kelly - Broken
Podkład ma potencjał, ale wokal Biebera po raz kolejny brzmi tak samo i o dziwo (dla milionów nastolatek) nie jest za ładny; taki jęczący, nosowy.


50 Cent - The Funeral
Moim zdaniem niedopracowane, mało oryginalne.


Robbie Williams - Shine My Shoes (teledysk)
Komentowałam już tu.


t.A.T.u. - Love In Every Moment
Singiel zapowiada nową płytę duetu, a ciągle pojawiają się informacje, że jednak wokalistki znów się pokłóciły. Nie ogarniesz. Piosenka taka przyzwoita.


Sean Paul ft. Konshens - Want Dem All 
Move your body dy dy dy. Dancehall yes! Od razu ma się ochotę na twerking xd Chociaż przyznam, że w podkładzie jakby czegoś brakowało.


Marta Podulka - Mocna
Nie swoja muza, nie swoje słowa i wychodzi taki shit. Podulka kolejną nic nie wnoszącą gwiazdką pop.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
 
© 2012. Design by Main-Blogger - Blogger Template and Blogging Stuff