16 maja 2014

News #60

1 komentarz:
 

Nowości od Michaela Jacksona, Eda Sheerana, Honoraty Skarbek, Eminema, Tiesto, Mariah Carey, Donatana & Cleo, Michaela Jacksona, Pitbulla, Elli Eyre, Tubasa Składowskiego, Agaty Dziarmagowskiej, Arka Kłusowskiego,  Demi Lovato.


Michael Jackson - A Place With No Name
A Place with No Name by Michael Jackson on Grooveshark
Piosenki MJ'a nie wymagają zbytniego komentarza. Nie da się nawet przyczepić, że czegoś brakuje. Perfekcjonista. Nie wiem czy oryginał nie był jedynie piano?


Michael Jackson - Slave To The Rhythm
Slave to the Rhythm by Michael Jackson on Grooveshark
Pojawiły się plotki, że tą piosenkę ma featuringować Justin Bieber. Nie wiem co o tym myśleć, jestem raczej przerażona, bo to już trochę przesada marketingowa. MJ pewnie nie byłby zadowolony z takiego duetu.



Ed Sheeran - All Of The Stars
Jak wynika z informacji na youtube, jest to song do filmu. W brzmieniu dość prosty, nie wzruszył mnie.


Honorata Skarbek - GPS


Ach, jak beztrosko. I dennie. Te piosenki są takie, takie... no kurde, nic nie wnoszą, za 5 lat nikt ich nie będzie pamiętał. Bez sensu.


Eminem ft. Nate Ruess - Headlights
Taka wspomnieniowa piosenka, autobiograficzna. Smutna... szczera...


Tiesto ft. Icona Pop - Let's Go
Przewidywalna nuta.


Mariah Carey - Thirsty
Z reakcji widzę, że fani są rozczarowani ostatnią działalnością Carey. Dla mnie ona po prostu nie może zrobić porządnego hitu. Warunki ma, znajomości ma, zdolności chyba też i coś nie gra.


Donatan & Cleo - Slavica
Mi się podoba, że nagrali wersję angielską, zwłaszcza, że po Eurowizji zainteresowanie tym duetem wzrosło i trzeba coś zaprezentować na publiki zagranicznej. Do tego w klubowym wydaniu, z twerkingiem, z neonami, z kurą, ciekawym motywem słowiańskiej kostki Rubika, szachami z matrioszkami zamiast pionków. Fiu, fiu, na bogato. Niektórzy krytykują, nazywając klip soft porno, ale nie sądzę, żeby to się specjalnie różniło od amerykańskich teledysków, które oglądamy na co dzień. A poza tym o to chyba w tej piosence chodzi - o wdzięki Słowianek.


Michael Jackson ft. Justin Timberlake - Love Never Felt So Good (teledysk)
Komentowałam już tu.


Ella Eyre - If I Go
Ella normalnie dewastuje pieczątką obiekty publiczne. Nie róbcie tego w domu. Kawałek w jej stylu, ale Deeper mnie bardziej ruszało.


Tubas Składowski ft. Eskaubei, Lilu - Bez Konserwantów


Zespół pochodzący z mojego miasta. Nieźle sobie radzą, niebanalna tematyka.


Agata Dziarmagowska - Mogę Wszystko, Nic Nie Muszę
Niestety kolejny przeciętniak i to mimo zagranicznych producentów. Do niej pasują piosenki po angielsku i powinna przy tym pozostać. Może gdyby to przetłumaczyć. Na śpiewanie po polsku trzeba mieć dobre teksty.


Arek Aro Kłusowski - Podpalimy Miasta
 
Tylko te "i cześć" - "pięęść". Mocny tekst, bo o ile wiem, to Kłusowski ma 21 lat, jakoś tak. Niech działa, nie jest to masakryczne, chociaż do dopracowania. Dobrze, że Aro sam zajmuje się produkcją i tekstami - pochwalam.



Demi Lovato - Really Don't Care
Komentowałam już tu.


1 komentarz:

  1. Fantastyczny blog, fantastyczne komentarze i fantastyczne oceny! Super, brakowało mi tego.
    Michael Jackson - Slave To The Rhythm świetna propozycja i wysoka ocena jak najbardziej Co do ft. przez Bibera, to będzie profanacja i straszna komercjalizacja. Co do GPS Skarbek, uważam podobnie jak Ty. Donatan & Cleo - Slavica - tragedia, wg mnie za wysoka ocena;)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
 
© 2012. Design by Main-Blogger - Blogger Template and Blogging Stuff