24 maja 2014

News #61

Brak komentarzy:
 

Nowości od Avicii, Pitbulla, Edyty Górniak, Kylie Minogue, Paula McCartneya, Robina Thicke, Afrojacka & Stinga, Lea Michele, Jasona Mraza, Marii Niklińskiej, M.I.A., Big Cyca.


Avicii - Lay Me Down
Na słuchawkach kawałek ma dobre basy i gitarkę. Wokal do mnie nie przemawia.


Pitbull - We Are One (Ole Ola) (teledysk)
Nie za mocna piosenka na tegoroczne mistrzostwa. Ważne tylko żeby było la la la i jako tako odbierało na każdym nawet małym radyjku. No ale ta melodia i tekst nie są chwytliwe, nie zapamiętuje się. Zaciekawiła mnie tylko wstawka z J.Lo.


Edyta Górniak - Your High
Górniak po raz kolejny chce pokazać jaka jest światowa, a wychodzi jak zawsze. Ona nie ma głosu do klubowych kawałków i nikt tego nie puści na imprezie, bo to jest ani do tańca, ani do słuchania, ani do wzruszania, do dupy. Ciężkie, nieenergetyczne. Amerykański producent, no i co z tego, widocznie tam też nie każdy jest wybitny. Na jej miejscu próbowałabym w innych gatunkach, a nie na upartego robić coś, czego nikt nie słucha.


Kylie Minogue - I Was Gonna Cancel
Jej głos chyba nigdy się nie zestarzeje, zawsze będzie brzmieć jakby śpiewała z przedszkolu o 'mydełku fa'. Ten song stylizowany na lata 80. nie wiem w jakim celu, może niektórym się to podoba. Nie należę do nich.


Paul McCartney - Appreciate
Oj słaby głosik... co prawda modny ostatnio motyw człowieka-robota jako refleksja egzystencjalna, ale nie powala.


Robin Thicke - Get Her Back
Thicke ma taką tendencję, że nie potrafi stworzyć hitu, nudne balladki owszem, hitu bez Pharrella ni cholery. Coś takiego jest w tym człowieku, że jak na niego patrzę to czuję nieszczerość.


Afrojack ft. Sting - Catch Tomorrow
Sting? Serious? Nie pasuje mi to.


Lea Michele - On My Way
Taak, jej drogą jest zdecydowanie pokazywanie tyłka. Wstydziłaby się, jeszcze niedługo po śmierci jej chłopaka, ona już wesolutka na teledysku maca się z modelem. Disgusting. Ten gatunek nazywam teen-pop, czyli słuchają tego 14-latki z Stanów.


Jason Mraz - Love Someone
Kurde, jak ci artyści często się zakochują. Sielanka normalnie.


Maria Niklińska - Na Północy

Spodziewaliście się, że tak aktorka zacznie śpiewać? Może za słabo gra, kasa się kończy. Jedno jest pewne postarzyła się tą piosenką 15 lat.M.I.A. - Double Bubble Trouble (teledysk)
Komentowałam już tu.


Big Cyc - Gender Song


Zespół nie owija zbytnio w bawełnę poprzez dosłowny refren. No ja niestety nie słucham na co dzień tego typu kawałków

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
 
© 2012. Design by Main-Blogger - Blogger Template and Blogging Stuff