3 marca 2014

News #45

2 komentarze:
 


Nowości od Shakiry, Katy Perry, Doroty Osińskiej, Artura Rojka, Coldplay, Celine Dion, Lorde, Avril Lavigne, Birdy, Edyty Bartosiewicz, Alexis Jordan.
Shakira - Empire
Kolejny singiel Shakiry. Jakoś tak nie w stylu, który wcześniej proponowała wokalistka. Za dużo wycia, nakitrane wszystkiego - i elektroniki, i piana, i mocnego beatu, i skrzypiec.


Katy Perry - Birthday
Wpada w ucho, jakie wesolutkie, amerykaNskie xd


Dorota Osińska - To Nie Banał
Możecie zobaczyć tu.
Spodziewałam się czegoś gorszego, ale plenery ładne, chociaż mogli sobie darować ten samochód.  No i można by trochę obniżyć tonację. Piosenka wrażenie pozostawia pozytywne, tylko szkoda, że w radiach nie zrobi kariery... Co do tekstu, przypomniał mi nie wiedzieć czemu Rubika.

Artur Rojek - Beksa (teledysk)
Komentowałam już tu.


Coldplay - Midnight
Czy mi się wydaje, czy to nowy kierunek Coldplay? Widzę, z pop-rocka przerzucamy się na elektroniczne brzmienia. Taka trochę psychodelia w połączeniu z inspiracją Daft Punk. Ciężko mi ocenić...


Celine Dion - Water And A Flame
Nowy singiel przeznaczony na rynek brytyjski, a do tego cover. Album Dion coś nie schodzi, a ten song może nieco zachęca, ale bez przesady.


Kings Of Leon - Temple (teledysk)

Komentowałam już tu.Lorde - Glory & Gore
Kompozycja całkiem niezła, a co do śpiewu, może niektórym się podoba. Plus za chórki.


Avril Lavigne - Give You What You Like
Balladka przeznaczona na rynek międzynarodowy, dla Azji jest piosenka "Hello Kitty" - serio. Jak na Avril to zmiana image, ale nadal zachowuje swoją mroczność. Moim zdaniem zbyt przewidywalne.


Birdy - Words As Weapons
Całej płyty w takiej klimacie bym nie zniosła, pewnie wyskoczyłabym przez okno... Ile można się dołować, łzawym zawodzeniem, każdy jej song jest taki.Edyta Bartosiewicz - Cień

Takiego beatu po Bartosiewicz się nie spodziewałam. Fiu, fiu. Nawet ciekawo.Alexis Jordan - Gone
Singiel promujący drugą płytę wokalistki. Tym razem brała udział w produkcji i wyszło nieźle.

2 komentarze:

 1. Bardzo mi się podoba nowy singel Alexis Jordan gdyż dobrze zapowiada nowy krążek artystki na który czekam od tak dawna, Również dobry wybór piosenki Katy na kolejny singiel.
  U mnie http://muzycznomaniaa.blogspot.com/ NN

  OdpowiedzUsuń
 2. Single Lorde i Birdy potwierdzone? :p
  Mi nowy Coldplay kojarzy się wyłącznie z Bon Iver. Byłeś zdziwiony, że Coldplay wrzuca na swój kanał numer tego artysty :D
  http://lechartz.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
 
© 2012. Design by Main-Blogger - Blogger Template and Blogging Stuff