9 czerwca 2014

News #65

1 komentarz:
 

Nowości od Drake'aSama Smitha, Miley Cyrus, OneRepublic, Linkin ParkCeline Dion, Perfect, Pixie Lott, Edyty Górniak, Artura Rojka, O.S.T.R.Magdaleny Tul.Drake - 0 to 100 / The Catch Up
Czy oni nie mają innego tematu niż 'nigga'? Sami skupiają się tylko na rasizmie. Czy możliwe, żeby spod ręki rapera wyszło coś optymistycznego? Abstrachując, według plotek Drake rozstał się z Rihanną, czyli chyba nie ma szans na coś wesołego.


Sam Smith ft. Mary J. Blige - Stay With Me
Wersja 'Stay With Me' z Mary należy zdecydowanie do udanych. Pięknie.


Miley Cyrus ft. Juicy J - Fun

Krótki ten kawałek. Może lepiej, że krócej męczy. 


OneRepublic - Love Runs Out
Wpada w ucho, teledysk odpałowy. Pewnie popuszczają jakiś czas na kanałach muzycznych.


Linkin Park - Rebellion
Rebelliooon! xd Ej no normalnie przerzucam się na heavy chyba ;p Gdzie ja byłam całe życie? Nie no może nie aż tak, ale już wytrzymuje piosenkę, może to zasługa tego zespołu? Raczej owszem.


Celine Dion ft. Ne-Yo - Incredible (teledysk)
Komentowałam już tu.


Artur Rojek - Syreny
Oczywiście, żeby teledysk był alternatywny i rockowy, musi być dziwny i przerażający - ten standard stał się moim zdaniem przeżytkiem.

Perfect - Wszystko Ma Swój Czas (teledysk)
Komentowałam już tu.


O.S.T.R. & Marco Polo - Hołd Bloków Absolwentom
Ostry i GrubSon to moi ostatnio odkryci mistrzowie. Teksty przemyślane, niebanalne, przekaz i beat Marco Polo, nic więcej nie trzeba.


Pixie Lott - Lay Me Down (teledysk)
Spodziewałam się ambitniejszego klipu. Akcja jak na grzybobraniu. A co do kawałka, trąbki dodają wrażenia retro, a piano utrzymane w nowoczesności. Ciekawie.


Edyta Górniak - Your High (teledysk II)

Wersja nocna teledysku naszej divy. I może lepiej opuścić na niego zasłonę milczenia? Poziom podobny do poprzedniego, kamerzysta nadal na problemy z ostrością. Komentowałam już tu.Magdalena Tul ft. Sound'n'Grace - So Good
No może w końcu na tej piosence się wybije, bo wesoła, energetyczna. Sound'n'Grace ostatnio modni, rzeczywiście wzbogacają kawałki. Gospel & funk rulezz!

1 komentarz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
 
© 2012. Design by Main-Blogger - Blogger Template and Blogging Stuff